Pages

20 Ağustos 2011 Cumartesi

Backstage

I had made some Fabiens for Seden's photo shooting, I had shared with you two of them before but I couldn't had the chance to meet with you, let's have a look now:)
Seden'in moda çekimi için bir kaç tane Fabien yapmıştım, sizinle daha önce iki tanesini paylaşmıştım ama tanıştırmaya fırsatım olmamıştı, şimdi bakalım bakalım:)


Lucy
Mel

Mel is the one who stands at left with the red dress. She is a make-up artist. She's only 31 but she had worked with famous people so far. Our model Lucy is at the right side. This photo was taken right before the photo shooting, that's why she looks so down at heels:) Soldaki kırmızı elbiseli çıtırın adı Mel. Mel bir makyöz. Henüz 31 yaşında ama bugüne kadar çok ünlü isimlerle çalışmış, o günkü çekimi o yaptı. Sağdaki resimde modelimiz Lucy var. Bu fotoğraf çekimden hemen önce çekilmişti, o yüzden bu kadar salaş sanırım:)

And rest of the team:
Ve ekibin geri kalanı:

Benny

 We made extra effort to get any photo from Benny who was one of the most exhausted. Benny works at the concerts as a roadie, this is his first job in a place so professional, he got so tired at the end of the day, but so happy like everyone in there. O gün Benny'nin herhangi bir fotoğrafını çekmek için çok uğraştık, çünkü o gün en çok yorulanlardan biriside oydu. Benny aslında konserlerde roadie olarak çalışıyor, bu onun bu kadar profesyonel bir yerdeki ilk işi, çok yoruldu ama günün sonunda o da herkes gibi çok mutluydu. 


Jasmine
And here is the star of the day, Jasmine, our designer. When she went to Italy for studying, she also worked with so famous fashion designers. She made her first fashion show when she was 17, now, the world's most famous names are vying with each other to able to wear her creations. Ve günün yıldızı, Jasmine, tasarımcımız. Eğitimini tamamlamak için İtalya'ya giden Jasmine, orada çok ünlü modacılarla çalıştı. İlk defilesini 17 yaşında yaptı, şimdi dünyanın en ünlü isimleri onun kreasyonlarını giyebilmek için birbirleriyle yarışıyorlar.
2 yorum:

  1. ama ben bu Fabienlere bayildim. bez bebekleri hep cok sevmisimdir zaten;) Cupcake bir hafta diliyorum!!!

    YanıtlaSil
  2. gerçekten yaptıklarınız sanat))

    YanıtlaSil

 
BLOG TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS