Pages

2 Eylül 2013 Pazartesi

#direnfabien :)

Sevgili blogger arkadaşlarım, değerli takipçilerim, koccaman bir yazı geride bırakmaya yaklaştığımız güzel bir Eylül gününden hepinize selamlar! İptal olan konserler, festivaller, sergilerle dolu dolu bir yazdı gerçekten:) Kimimiz için hayatının en aktif yazıydı belki bu yaz, bazılarımızı evde zor tuttular belki, kimimiz parklarda kitap okudu, kimimiz okuyanları ıslattı, kimimiz çok gaza geldi belki bu yaz, kimimiz hiç gaza gelmediği gibi bu olaya bir anlam da veremedi, kimimizin elinde karanfiller vardı, kimimizde odunlar, kimimiz kendi ülkesinin derdini bitirdi kutupların dertleriyle uğraştı bu yaz, kimimiz sadece durdu, saatlerce...öyle yada böyle, kabul edelim; bu yaz hepimiz büyüdük!
Sevgili Yaz, bu sene senden hatıra kalan 2 kareyi paylaşıyorum aşağıda, eminim hatırlayacaksın, gözlerinden öperim, canım yaz:)
My dear friends, lovely followers, greetings to you from the day we leave behind a whole summer zone. It was the summer full of the cancelled concerts, festivals, exhibitions:) Some of us felt the full energy, some of us hardly stayed at home, some of us red some boks at the parks, some of us wet those people who red some books, maybe some of us was on fire very much, some of us wasn't on fire at all and had no idea about what's going on, some of us held carnations, some of us held firewoods, some of us solved all the problems about his own country and began to study North Pole, some of us stood as still as a statue... One way or another, let's face it, we all grow this summer!
Dear Summer, I want to share two photos stak my mind regarding to you, sure you'll remember, big hugs, my dearest one:)(*)

(*) Please check the link for detailed information about the text above :)  http://en.wikipedia.org/wiki/2013_protests_in_Turkey


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
BLOG TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS